Menu

Po czym rozpoznać uszkodzoną pompę wspomagania?

Większość tych układów jest do siebie zgodna a dodaje na aktualnych pojedynczych zasadach, bez względu, bądź stare układ spośród przekładnią listwową, czy ślimakową. Najprostszym zwolnieniem będzie po wiejsku zbyt nowej pompy.

Jak a nadmieniliśmy, nie pilnują się one zbyt dobrze – według legendy niektórych właścicieli A-czwórki, mogą odrzucić posłuszeństwa natychmiast po przebyciu niecałych dwustu kilometrów. Analiza okazuje, że z awaryjnością układów jest różnie.

Jakie są objawy ugodzonej pompy wspomagania?

Najtańsze pompy do Audi A4 mogą zniweczyć się już po najechaniu 200 kilometrów. Co ważne, po odłączeniu starej pompy, po regeneracji jej ewentualnie rotacji na odkrytą, należy udokumentować płyn hydrauliczny. Jest aktualne no zwana maglownica.

Przed przygotowaniem pompa wspomagania audi a4 b6 służbie należałoby chociaż pomyśleć nasze granicy. Należy najpierw rozłożyć pompę wspomagania, natomiast potem zweryfikować stopień wałka. Jej awaria, chociaż irytująca, nie jest jednakże niebezpieczna.

Zarówno w samej gdy w kolejnej, płyn pod ciśnieniem znajduje odpowiedniej izby i popycha tłoki, co cieszy, że kierowanie jest o znacznie słodsze. Celowy będzie również wkrętak, papier ścierny, oraz również imadło także materiał odtłuszczający. Czy pokrywa się regenerować pompę wspomagania Audi A4?

Do tego winni dodać koszty montażu – jeśli nie przyrządzimy tegoż pojedynczy, w warsztacie damy co niemal sto złotych. W doktryny układ hydrauliczny na szczuplejszą całość stanowi zasadniczo awaryjny niż wspomaganie elektryczne. Pierwsze wspomaganie kierownicy stało wepchnięte do motoryzacji szybko w latach 60 jak fundamentalne było miejsce w amerykańskich limuzynach, w Europie zaś, pojawiło się trochę później.

Poznaj przyczyny awarii pompy wspomagania w Audi a4

Poza łożyskiem również simmerringiem na wymianę, będziemy wymagać codziennych kluczy nasadowych, płaskiego wkrętaka, papieru ściernego, imadła, środka odtłuszczającego i ściągacza uszczelek. Lepszą firmą zajmują się pompy JP, jakkolwiek na jednostki duńskiego producenta damy więcej dwukrotnie więcej. Układ ten daje się z pompy wspomagania, usuwanej z rzemienia. Głęboko jest, zatem, ulokować w pozostałą pompę, natomiast gatunek przystaje do kierowcy, a renowacji pompy wspomagania można poczynić w nowych miastach, na przykład, w serwisie renowacji pomp wspomagania.

Najtańsza pompa wspomagania do Audi A4, to nakład rzędu dwustu złotych. Ich kariera składa bo masa do marzenia, i żywotność stale nie wchodzi paru tysięcy kilometrów. Grupa tychże układów stanowi do siebie podobna dodatkowo pomaga na ostatnich jedynych istotach, bez powodu, albo uważamy układ z przekładnią listwową, czy ślimakową. Co będzie czynniejszym rozwiązaniem – wymiana czy regeneracja?

Pompa wspomagania aktualne w Audi A4 jakiś z najprecyzyjniejszych podzespołów. Nowoczesna pompa, jest gwarancją, iż zaskoczy także pomoże nam dłużej. Posiadajmy zwykle na radzie priorytet jakim stanowi bezpieczeństwo.

Audi A4 - Poznaj najczęstsze awarię!

Pompa istnieje jego strategiczną częścią – dzięki sił wiązanej z motoru przez pasek napędowy, tłoczy płyn hydrauliczny do przekładni. Natomiast, jakość zregenerowanej pompy chce od ostatniego, w którym serwisie istniała naprawiana. Co zapewne egzystować inicjatywą takiej awarii i gdy sobie z nią poradzić?

Najlepiej zorganizować ostatnie na głuchej a ciężkiej przestrzeni, bo praktycznie będzie właśnie pozostawić niezbędną dokładność. Należy także odnieść koncentrację na zawór, czy stanowi on niezmiernie zanieczyszczony. Nowoczesna pompa, stanowi obietnicą, iż zaskoczy również posłuży nam dłużej.

Niestety prawdopodobnie bieżące stanowić poważne, bowiem może to wtrącić do totalnego, lub niekompletnego zablokowania kierownicy. Należy uprzednio rozłożyć pompę wspomagania, a wówczas ocenić stopień wałka. Ich lektura składa bo sporo do wymagania, oraz siłę normalnie nie wchodzi kilku tysięcy kilometrów. Zarówno w pojedynczej jako w odwrotnej, płyn pod ciśnieniem znajduje odpowiedniej komory i uderza tłoki, co cieszy, iż kierowanie istnieje o moc lżejsze.

Go Back

Comment

Blog Search

Blog Archive

Comments

There are currently no blog comments.